首页 / 通孔式电阻器 / AC01000002209JACCS
minImg
AC01000002209JACCS
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AC01000002209JACCS
封装:
Axial
描述:
RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
库存 : 797
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Series AC01
Power (Watts) 1W