首页 / 通孔式电阻器 / AC01000007500JA100
minImg
AC01000007500JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AC01000007500JA100
封装:
Axial
描述:
RES 750 OHM 1W 5% AXIAL
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 100/ +180ppm/°C
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W