Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AC03AT0003308JAC00
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 3.3 OHM 5% 3W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.741
$0.741
10
$0.61465
$6.1465
25
$0.52706
$13.1765
50
$0.47424
$23.712
100
$0.412775
$41.2775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | -10/ -80ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.189" Dia x 0.512" L (4.80mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 3.3 Ohms |
| Series | AC-AT |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |