Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AC03AT0904707JBM00
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 0.47 OHM 5% 3W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.337
$2.337
10
$2.0767
$20.767
25
$1.92546
$48.1365
50
$1.81203
$90.6015
100
$1.58555
$158.555
250
$1.35907
$339.7675
500
$1.132552
$566.276
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | -10/ -80ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.189" Dia x 0.512" L (4.80mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 470 mOhms |
| Series | AC-AT |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |