首页 / 通孔式电阻器 / AC050000B7509J6BCS
minImg
AC050000B7509J6BCS
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
AC050000B7509J6BCS
描述:
RES 75 OHM 5% 5W AXIAL
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 250
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.394" Dia x 0.669" L (10.00mm x 17.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 75 Ohms
Series AC05
Power (Watts) 5W