AC0612JR-0747RL
YAGEO
型号:
AC0612JR-0747RL
品牌:
YAGEO
封装:
0612
描述:
RES 47 OHM 5% 3/4W 0612
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 Ohms
Series AC
Power (Watts) 0.75W, 3/4W