AC1210FR-7W23R7L
YAGEO
型号:
AC1210FR-7W23R7L
封装:
1210
描述:
RES 23.7 OHM 1% 1W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 23.7 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W