YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.1216
$1.216
50
$0.08379
$4.1895
100
$0.07201
$7.201
500
$0.052877
$26.4385
1000
$0.046844
$46.844
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | AC |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |