AC2010FK-7W4K99L
YAGEO
型号:
AC2010FK-7W4K99L
品牌:
YAGEO
封装:
2010
描述:
RES 4.99K OHM 1% 1.25W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.99 kOhms
Series AC
Power (Watts) 1.25W