AC2010JK-7W270RL
YAGEO
型号:
AC2010JK-7W270RL
品牌:
YAGEO
封装:
2010
描述:
RES 270 OHM 5% 1.25W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 270 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1.25W