首页 / AC DC 转换器 / AC220S36DC-100WFC
minImg
AC220S36DC-100WFC
HenLv Power
型号:
AC220S36DC-100WFC
品牌:
HenLv Power
描述:
AC DC CONVERTER 36V 100W
用户指南
Series -
Efficiency 83%
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 36V
Package Case
Mounting Type -
Size / Dimension 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.778A
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC