首页 / AC DC 转换器 / AC220S36DZ-60WH2
minImg
AC220S36DZ-60WH2
HenLv Power
型号:
AC220S36DZ-60WH2
品牌:
HenLv Power
描述:
AC/DC CONVERTER 36V 60W
用户指南
Series -
Power (Watts) 60W
Efficiency 83%
Voltage - Isolation 4000 V
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 36V
Package Case
Size / Dimension 3.86" L x 2.06" W x 0.92" H (98.0mm x 52.3mm x 23.3mm)
Mounting Type -
Product Status Active
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC