首页 / AC DC 转换器 / AC220TD2424DC-15W
minImg
AC220TD2424DC-15W
HenLv Power
型号:
AC220TD2424DC-15W
品牌:
HenLv Power
描述:
AC DC CONVERTER 24V/12V 15W
用户指南
Series -
Efficiency 72%
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 24V, 12V
Package Case
Mounting Type -
Size / Dimension 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) -
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC