AC2512FK-7W825KL
YAGEO
型号:
AC2512FK-7W825KL
描述:
RES 825K OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 825 kOhms
Series AC
Power (Watts) 2W