Sullins Connector Solutions
型号:
ACB60DHHD
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.050
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.2055
$28.2055
10
$24.69905
$246.9905
25
$23.63182
$590.7955
50
$22.86973
$1143.4865
100
$22.107355
$2210.7355
250
$20.88765
$5221.9125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | Hairpin Bellows |
| Flange Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | - |
| Number of Positions/Bay/Row | 60 |
| Mfr | Sullins Connector Solutions |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tube |
| Base Product Number | ACB60 |