Panduit Corp
型号:
ACC38-AT-C0
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP C-TYPE STRIP BLACK ADH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2
$1.17325
$2.3465
10
$1.1438
$11.438
26
$1.114426
$28.975076
50
$1.08509
$54.2545
100
$1.055735
$105.5735
500
$1.026456
$513.228
1000
$0.967794
$967.794
5000
$0.90914
$4545.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, C-Type - Paired Strip |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Weather Resistant |
| Height | 0.400" (10.16mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Acrylic Based |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.380" (9.65mm) |
| Base Product Number | ACC38 |