ACC43DRAH-S93
Sullins Connector Solutions
型号:
ACC43DRAH-S93
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 2
Number of Positions 86
Color -
Contact Type Full Bellows
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Gender Female
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row 43
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)