ACH32C-220-TL001
TDK Corporation
型号:
ACH32C-220-TL001
描述:
FILTER LC(T) 22PF SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Attenuation Value -15dB @ 1.3GHz ~ 2.5GHz
Filter Order 3rd
Applications General Purpose
Center / Cutoff Frequency -
Values C = 22pF
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series ACH
Type Low Pass
Package / Case 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr TDK Corporation
Height 0.091" (2.30mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.002
Current 6 A