Abracon LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.35245
$3.5245
25
$0.32756
$8.189
50
$0.27702
$13.851
100
$0.251845
$25.1845
250
$0.23674
$59.185
500
$0.211565
$105.7825
1000
$0.171266
$171.266
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 250mOhm |
| Impedance @ Frequency | 67 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ACM-21 |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 400mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Abracon LLC |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |