TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
型号:
ACM 3225F2SV-102T15
封装:
-
批次:
-
描述:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.38
$0.38
10
$0.3363
$3.363
25
$0.31198
$7.7995
50
$0.26391
$13.1955
100
$0.239875
$23.9875
250
$0.225492
$56.373
500
$0.201495
$100.7475
1000
$0.163115
$163.115
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 100mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ACM3225F2SV |
| Voltage Rating - DC | 60V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1.5A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |