首页 / 共模扼流圈 / ACM2012-201-2P-T001
minImg
ACM2012-201-2P-T001
TDK Corporation
型号:
ACM2012-201-2P-T001
描述:
CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD
库存 : 14572
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 250mOhm
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ACM
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 350mA