首页 / 散热器 / ACM3B12H(0.450C/W)
minImg
ACM3B12H(0.450C/W)
OLC Inc.
型号:
ACM3B12H(0.450C/W)
品牌:
OLC Inc.
描述:
Fin:20mm; Fan:12VDC
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Rectangular
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.790" (20.00mm)
Series ACM3B
Type Side Mount with Fan
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Length 4.459" (113.50mm)
Thermal Resistance @ Natural 0.45°C/W
Mfr OLC Inc.
Package Tray
Material Finish -
Attachment Method Tape, Bolt On
Width 3.543" (90.00mm)