首页 / 共模扼流圈 / ACM4520-901-2P-TL000
minImg
ACM4520-901-2P-TL000
TDK Corporation
型号:
ACM4520-901-2P-TL000
描述:
CMC 2A 2LN 900 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm
Impedance @ Frequency 900 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ACM
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2A