TDK Corporation
型号:
ACM7060-701-2PL-TL01
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CMC 4A 2LN 700 OHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.5542
$15.542
25
$1.425
$35.625
50
$1.21752
$60.876
100
$1.088035
$108.8035
250
$0.932634
$233.1585
500
$0.880821
$440.4105
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 15mOhm |
| Impedance @ Frequency | 700 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ACM |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |