ACMP-9050-222-T
Abracon LLC
型号:
ACMP-9050-222-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
CMC 2.5A 2LN 2.2K OHM SMD
库存 : 3386
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm
Impedance @ Frequency 2.2 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.374" L x 0.276" W (9.50mm x 7.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ACMP-9050
Voltage Rating - DC 125V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.5A