首页 / LCD,OLED,图形 / ACN480272A01-4.3N12NSM-R
minImg
ACN480272A01-4.3N12NSM-R
Orient Display
型号:
ACN480272A01-4.3N12NSM-R
描述:
LCD DISPLAY TFT 4.3" 480X272
用户指南
Touchscreen Resistive
Viewing Area 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels 480 x 272
Controller Type SSD1963
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)