首页 / 共模扼流圈 / ACT45C-220-2P-TL000
minImg
ACT45C-220-2P-TL000
TDK Corporation
型号:
ACT45C-220-2P-TL000
描述:
CMC 22UH 200MA AEC-Q200 125DEGC
库存 : 9975
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1Ohm
Impedance @ Frequency 1.2 kOhms @ 10 MHz
Approval Agency -
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ACT45C
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 200mA
Voltage Rating - AC -
Mfr TDK Corporation
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 22 µH @ 100 kHz