Analog Devices Inc.
型号:
AD21488WBCPZ302
封装:
88-LFCSP-VQ (12x12)
批次:
-
描述:
ADSP-21488 W/ 3MBIT RAM, 350MHZ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.3275
$21.3275
10
$19.5985
$195.985
25
$18.78644
$469.661
80
$16.552325
$1324.186
230
$15.740008
$3620.20184
440
$14.724506
$6478.78264
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 88-LFCSP-VQ (12x12) |
| Series | SHARC® |
| Clock Rate | 350MHz |
| Type | Floating Point |
| Package / Case | 88-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Core | 1.10V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | EBI/EMI, DAI, I²C, SPI, SPORT, UART/USART |
| Base Product Number | AD21488 |
| On-Chip RAM | 384kB |