AD4600-4900D455
Anatech Electronics Inc.
型号:
AD4600-4900D455
描述:
4550-4650 MHZ / 4850-4950 MHZ DU
用户指南
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 4.55GHz ~ 4.65GHz / 4.85GHz ~ 4.95GHz