Analog Devices Inc.
型号:
AD4630-16BBCZ
封装:
64-CSPBGA (7x7)
批次:
-
描述:
16-BIT, 2 MSPS, DUAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.793
$40.793
10
$38.0589
$380.589
25
$36.46404
$911.601
80
$33.045398
$2643.63184
260
$31.905892
$8295.53192
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Input Type | Differential |
| Voltage - Supply, Digital | 1.71V ~ 1.89V, 5.3V ~ 5.5V |
| Architecture | SAR |
| Configuration | ADC |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Data Interface | SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 1.71V ~ 1.89V, 5.3V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External |
| Supplier Device Package | 64-CSPBGA (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 64-FBGA, CSPBGA |
| Ratio - S/H:ADC | 0:2 |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Number of Bits | 16 |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 2M |