Analog Devices Inc.
型号:
AD5201BRMZ10
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC DGTL POT 10KOHM 33TAP 10MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.432
$2.432
10
$2.18215
$21.8215
25
$2.05846
$51.4615
100
$1.753795
$175.3795
250
$1.64673
$411.6825
500
$1.440884
$720.442
1000
$1.193884
$1193.884
2500
$1.111538
$2778.845
5000
$1.070374
$5351.87
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | 500ppm/°C |
| Tolerance | ±30% |
| Number of Taps | 33 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 50 |
| Package | Tube |
| Taper | Linear |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | AD5201 |