Analog Devices Inc.
型号:
AD5770RBCBZ-RL7
封装:
49-WLCSP (4.04x4.04)
批次:
-
描述:
IC DAC 14BIT A-OUT 49WLCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.511
$35.511
10
$31.3329
$313.329
25
$30.2879
$757.1975
50
$27.1548
$1357.74
100
$26.11037
$2611.037
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of D/A Converters | 6 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.9V ~ 5.5V |
| INL/DNL (LSB) | ±6.5 (Max), ±1 (Max) |
| Architecture | Current Steering |
| Output Type | Current - Unbuffered |
| Data Interface | Serial, SPI |
| Settling Time | 13µs (Typ) |
| Voltage - Supply, Analog | 2.9V ~ 5.5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Reference Type | External, Internal |
| Supplier Device Package | 49-WLCSP (4.04x4.04) |
| Series | AD5770R |
| Package / Case | 49-WFBGA, WLCSP |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 14 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AD5770 |