Analog Devices Inc.
型号:
AD622ANZ
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9345
$10.9345
10
$9.8781
$98.781
25
$9.41906
$235.4765
100
$8.17836
$817.836
250
$7.810786
$1952.6965
500
$7.121599
$3560.7995
1000
$6.202683
$6202.683
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 1 MHz |
| Slew Rate | 1.2V/µs |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 900µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 60 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5.2 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | AD622 |