Analog Devices Inc.
型号:
AD640JNZ
封装:
20-PDIP
批次:
-
描述:
IC LOGARITHMIC 1 CIRCUIT 20DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$93.4515
$93.4515
10
$88.62455
$886.2455
25
$86.21288
$2155.322
100
$80.183895
$8018.3895
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 15 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 350 MHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 35mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 7 µA |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Logarithmic |
| Current - Output / Channel | 2.3 mA |
| Base Product Number | AD640 |