Analog Devices Inc.
型号:
AD680ARZ
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.2% 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.5045
$11.5045
10
$10.57445
$105.7445
25
$10.13612
$253.403
100
$8.930665
$893.0665
250
$8.492354
$2123.0885
500
$7.944451
$3972.2255
1000
$7.286984
$7286.984
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 10µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.2% |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 280µA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 36V |
| Base Product Number | AD680 |