Analog Devices Inc.
型号:
AD7306JRZ
封装:
24-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/3 24SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.4815
$24.4815
10
$22.58055
$225.8055
25
$21.56614
$539.1535
100
$19.282625
$1928.2625
250
$18.394584
$4598.646
500
$17.506562
$8753.281
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 3/3 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232, RS422 |
| Base Product Number | AD7306 |