Analog Devices Inc.
型号:
AD8023ARZ
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC AMP CURRENT FEEDBACK 14SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.813
$13.813
10
$12.69295
$126.9295
25
$12.16684
$304.171
100
$10.720085
$1072.0085
250
$10.193956
$2548.489
500
$9.53629
$4768.145
1000
$8.747087
$8747.087
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | Current Feedback |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 125 MHz |
| Slew Rate | 1200V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 7 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 4.2V ~ 15V, ±2.1V ~ 7.5V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | AD8023 |