Analog Devices Inc.
型号:
AD8032BRZ
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.6165
$8.6165
10
$7.7805
$77.805
25
$7.41836
$185.459
100
$6.44138
$644.138
250
$6.151858
$1537.9645
500
$5.609047
$2804.5235
1000
$4.885299
$4885.299
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 80 MHz |
| Slew Rate | 35V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900µA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 450 nA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Base Product Number | AD8032 |