Analog Devices Inc.
型号:
AD8075ARUZ-REEL
封装:
16-TSSOP
批次:
-
描述:
IC AMP BUFFER 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.7735
$6.7735
10
$6.11895
$61.1895
25
$5.83452
$145.863
100
$5.066255
$506.6255
250
$4.83854
$1209.635
500
$4.41161
$2205.805
1000
$3.84237
$3842.37
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | Buffer |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 550 MHz |
| Slew Rate | 1350V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 24 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 9V ~ 11V, ±4.5V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | AD8075 |