Analog Devices Inc.
型号:
AD8295BCPZ-R7
封装:
16-LFCSP-VQ (4x4)
批次:
-
描述:
IC INST AMP 3 CIRCUIT 16LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.8655
$11.8655
10
$10.9079
$109.079
25
$10.4557
$261.3925
100
$9.21234
$921.234
250
$8.760216
$2190.054
500
$8.195023
$4097.5115
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 1.2 MHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-VQ (4x4) |
| Voltage - Input Offset | 60 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VQFN, CSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | AD8295 |