AD845JRZ-16-REEL7
Analog Devices Inc.
型号:
AD845JRZ-16-REEL7
封装:
16-SOIC
描述:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 16SOIC
用户指南
Voltage - Supply Span (Max) 36 V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output Type -
Slew Rate 100V/µs
Gain Bandwidth Product 16 MHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 10mA
Product Status Active
Current - Input Bias 750 pA
Supplier Device Package 16-SOIC
Voltage - Input Offset 700 µV
Series -
Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 9.5 V
Mfr Analog Devices Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Amplifier Type J-FET
Current - Output / Channel 50 mA