Analog Devices Inc.
型号:
AD847JRZ-REEL7
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1055
$11.1055
10
$10.03105
$100.3105
25
$9.5646
$239.115
100
$8.304995
$830.4995
250
$7.93174
$1982.935
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 300V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 50 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 5.3mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 3.3 µA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 32 mA |
| Base Product Number | AD847 |