Analog Devices Inc.
型号:
AD8556ACPZ-R2
封装:
16-LFCSP-VQ (4x4)
批次:
-
描述:
IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC 16LFCSP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.155
$14.155
10
$13.0074
$130.074
25
$12.4678
$311.695
100
$10.98523
$1098.523
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 1.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 49 nA |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-VQ (4x4) |
| Voltage - Input Offset | 2 µV |
| Series | DigiTrim® |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Base Product Number | AD8556 |