Analog Devices Inc.
型号:
AD8591ARTZ-REEL7
封装:
SOT-23-6
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.178
$1.178
10
$1.04975
$10.4975
25
$0.99636
$24.909
100
$0.81833
$81.833
250
$0.764902
$191.2255
500
$0.675982
$337.991
1000
$0.533662
$533.662
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.25mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 5 pA |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 250 mA |
| Base Product Number | AD8591 |