Analog Devices Inc.
型号:
AD8620ARZ
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.5105
$20.5105
10
$18.8537
$188.537
25
$18.07166
$451.7915
100
$15.92276
$1592.276
250
$15.14129
$3785.3225
500
$14.164424
$7082.212
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 26 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 60V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 25 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 3 pA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 85 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Base Product Number | AD8620 |