Analog Devices Inc.
型号:
AD8638ARJZ-REEL7
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC OPAMP ZER-DRIFT 1CIRC SOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.61
$3.61
10
$3.2414
$32.414
25
$3.0647
$76.6175
100
$2.656105
$265.6105
250
$2.519894
$629.9735
500
$2.261095
$1130.5475
1000
$1.906954
$1906.954
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.25mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 3 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 37 mA |
| Base Product Number | AD8638 |