Analog Devices Inc.
型号:
AD8641AKSZ-REEL7
封装:
SC-70-5
批次:
-
描述:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SC70-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.6645
$4.6645
10
$4.1857
$41.857
25
$3.95656
$98.914
100
$3.42912
$342.912
250
$3.253294
$813.3235
500
$2.919179
$1459.5895
1000
$2.461963
$2461.963
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 26 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 3V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 200µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 0.25 pA |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset | 70 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 12 mA |
| Base Product Number | AD8641 |