Analog Devices Inc.
型号:
AD9573ARUZ
封装:
16-TSSOP
批次:
-
描述:
IC PCI CLCOK GEN 25MHZ 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.7325
$11.7325
10
$10.59915
$105.9915
25
$10.10648
$252.662
100
$8.775435
$877.5435
250
$8.381052
$2095.263
500
$7.641534
$3820.767
1000
$6.655529
$6655.529
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | Crystal |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Output | LVCMOS, LVDS |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Base Product Number | AD9573 |