Analog Devices Inc.
型号:
AD9631ARZ
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.3215
$12.3215
10
$11.3202
$113.202
25
$10.85052
$271.263
100
$9.560325
$956.0325
250
$9.091082
$2272.7705
500
$8.504552
$4252.276
1000
$7.800726
$7800.726
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 320 MHz |
| Slew Rate | 1300V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 17mA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 2 µA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Base Product Number | AD9631 |