Analog Devices Inc.
型号:
ADA4097-1HUJZ-RL7
封装:
TSOT-6
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.037
$8.037
10
$7.36725
$73.6725
25
$6.69712
$167.428
100
$6.02756
$602.756
250
$5.525276
$1381.319
500
$5.022992
$2511.496
1000
$4.520689
$4520.689
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 50 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 130 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 42µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Supplier Device Package | TSOT-6 |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 30 mA |